Jesteśmy firmą, której działalność opiera się na świadczeniu usług związanych z audytami bezpieczeństwa, pełnieniem funkcji zewnętrznego Inspektora Ochrony Danych (lub innego stanowiska powołanego przez Zleceniodawcę do nadzorowania procesu przetwarzania danych) na zasadzie outsourcingu oraz szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa, ochrony, przetwarzania, zarządzania oraz wszelkich innych zagadnień pośrednio lub bezpośrednio związanych z danymi osobowymi, na bazie prawa krajowego i unijnego.

Powyższe usługi realizujemy w oparciu o doświadczonych, zmotywowanych, świadomych i przeszkolonych specjalistów, dostarczających wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej zainteresowanym podmiotom. Budując zaufanie naszych kontrahentów dążymy do jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, opartych przede wszystkim na legalnych i etycznych procesach realizowanych przez nasz zespół oraz oferowanych w rozsądnych i konkurencyjnych cenach.

W naszej pracy kierujemy się wartościami, z których najważniejszą są ludzie i ich cele, w realizacji których pomagamy poprzez minimalizowanie występującego razem z nimi ryzyka. Profesjonalizm i odpowiedzialność zapewniamy poprzez stałe doskonalenie zarówno siebie jak i stosowanych przez nas rozwiązań, tworząc tym samym możliwie najefektywniejsze systemy bezpieczeństwa.

Nasz zespół

 

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Waniek

Inspektor Ochrony Danych

Józef Waniek

Radca Prawny

Agnieszka Sobczak